Gwarancja

Wysoka trwałość naszych produktów wchodzących w skład systemu ociepleń KOSBUD SYSTEM to efekt nieustannych testów i badań w niezależnych jednostkach, a także w laboratoriach własnych. Potwierdzeniem jakości produktów marki KOSBUD jest 6-letnia gwarancja udzielana na system ociepleń. Podstawą do jej udzielenia jest trwały i estetyczny wygląd elewacji wykonanych od ponad dziewięciu lat na systemie ociepleń firmy KOSBUD oraz wyniki prowadzonych badań, w czasie których próbki poddane zostały działaniu najbardziej ekstremalnych warunków pogodowych.

Dzięki wprowadzeniu do oferty nowych produktów oraz udoskonaleniu technologii i przeprowadzeniu licznych badań i testów, zdecydowaliśmy się przedłużyć okres gwarancji naszego systemu do 10-ciu lat. Nowa dłuższa gwarancja obejmuje system ociepleń KOSBUD SYSTEM składający się z zapraw klejowych na bazie białego cementu, tynku silikonowego lub okładzin elewacyjnych. Wszystko po to, aby oferować naszym Klientom trwałe, nowoczesne i pewne systemy ociepleń.

Aby uzyskać 6-cio- lub 10-cioletnią gwarancję na system ociepleń KOSBUD SYSTEM należy w dwóch egzemplarzach wydrukować, wypełnić i podpisać „kartę gwarancyjną”, oraz „oświadczenie”. Wysłać je na adres: KOSBUD Bracia Kosińscy Sp. J., Dziękowizna, ul. Warszawska 14, 05-300 Mińsk Maz. W ciągu 21 dni zostanie przeprowadzony pierwszy bezpłatny przegląd przez przedstawiciela firmy KOSBUD, który dokona ostatecznego podpisu na karcie gwarancyjnej.

Kontrola jakości

Aby dostarczyć produkty najwyższej jakości objęte gwarancją, w naszych laboratoriach codziennie wykonywane są dziesiątki badań, których zadaniem jest wyeliminowanie do minimum ryzyka wprowadzenie na rynek produktów niezgodnych z obowiązującymi normami oraz standardami jakości firmy KOSBUD.

Opis dostawy surowca (dyspersja akrylowa)

Badanie lepkości dyspersji
Badanie lepkości pasty silikonowej
Badanie ph pasty silikonowej
Badanie gęstości tynku
Badanie wybarwiania pasty silikonowej
Badanie konsystencji tynku stożkiem opadowym
Badanie krycia farby
Porównanie wykonanych próbek

Testy jakości tynku mozaikowego MOZALIT

Film przedstawia badanie tynku mozaikowego pod kątem działania na niego wody. Testy poświęcone są problemowi bielenia tynku mozaikowego krajowych i zagranicznych producentów. Przeprowadzony eksperyment dowodzi, że tynk mozaikowy MOZALIT mimo długiego kontaktu z wodą nie zmienił swojej barwy i nie pokrył się mlecznym osadem, który pojawił się na próbkach innych producentów chemii budowlanej.