Zaprojektuj z nami swoją wymarzoną elewację

Nie masz pomysłu na elewację swojego domu? Nic straconego. Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcia lub projekt swojego domu a my nadamy mu nowego stylu.

Portfolio

Projekt elewacji na 2 zdjęciach - cały dom

Usługa obejmuje:

  • – zaprojektowanie dwóch narożnych rzutów budynku, tak aby były widoczne cztery ściany elewacji
  • – 2 koncepcje wizualne:
  • zaprojektowana przez naszych projektantów
  • zaprojektowana według wskazówek klienta
CENA: 699 zł
Zamów projekt

taras 80 zł

taras z pergolą 150 zł

oświetlenie 80 zł

ogrodzenie 150 zł

kostka, podjazd 140 zł

dodatkowa koncepcja 220 zł

dodatkowa korekta 80 zł

wstępna wycena użytych materiałów

Etap I. Przygotowanie wytycznych odnośnie projektu

Prześlij nam wytyczne odnośnie projektu, czyli:

– czy projekt będzie wykonywany na zdjęciach, czy w formie wizualizacji 3D – sprawdź tutaj,

– materiały na podstawie, których mamy wykonać projekt, czyli: zdjęcia (wytyczne dotyczące zdjęć znajdziesz tutaj) lub rysunki z projektu (w formie elektronicznej .pdf – rzuty kondygnacji, przekroje, rzuty ścian, mapka zagospodarowania terenu),

– wytyczne dotyczące projektu, czyli: jaka kolorystyka ma być użyta w projekcie, jakie materiały dekoracyjne mogą pojawić się w projekcie oraz jakich nie używać (nie chcemy zaproponować czegoś, co nie jest w Państwa guście), – informacje dotyczące wizji – jeśli taka jest, krótki opis co mogłoby się znaleźć, do czego dążymy, – kilku przykładowych inspiracji z internetu, dzięki którym poznamy Państwa gust (bryła budynku z inspiracji nie musi być zbliżona do projektowanego obiektu, chodzi przede wszystkim o odpowiednie wyczucie stylu). Po otrzymaniu wytycznych przedstawiamy ofertę na przygotowanie projektu – koszt, terminy oraz proces. Płatność za projekt dokonywana jest z góry na podstawie faktury proforma. Po zaksięgowaniu kwoty na naszym rachunku bankowym projekt trafia do jednego z członków naszego zespołu, który to jeszcze przed rozpoczęciem prac projektowych skontaktuje się w celu ustalenia dodatkowych szczegółów.

Etap II. Pierwsze koncepcje projektowe

W pierwszej kolejności przygotowujemy dwa warianty na jednym zdjęciu (zazwyczaj frontowym). Pierwsze koncepcje mają na celu dotrzeć się i określić kierunek, w którym mamy rozwijać projekt oraz w szybkim stopniu zweryfikować, co faktycznie pasuje do budynku oraz co odpowiada Państwa gustom.

Etap III. Pełny projekt

Po otrzymaniu odpowiedzi zwrotnej mamy już komplet informacji potrzebnych do tego, by przygotować projekt na wszystkich ujęciach – znamy kierunek, wiemy jakiej kolorystyki się trzymać, ogólna forma została przyjęta. Obok przykład tego co powstało po ustaleniach na podstawie pierwszych koncepcji.

Etap IV. Etapy korekt

Klient może zgłosić 3 poprawki do projektu bez dodatkowych opłat.

Etap V. Oddanie gotowego projektu

Po naniesieniu wszystkich zmian, klient otrzymuje paczkę plików z gotowym projektem, na podstawie którego może przystąpić do prac wykonawczych na swoim budynku.

Formularz zamówienia

Projekt elewacji na 1 zdjęciu

Twoje dane:

Dodatkowe wizualizacje:

Twój dom:

Szczegóły Twojej koncepcji projektu nowej elewacji:

Preferowane materiały na elewacji (opcjonalnie):

Do zapłaty 0

#kosbud w socialmedia

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.