15-lecie firmy KOSBUD

06/03/2020

Historia zaczęła się 15 lat temu, kiedy dwóch braci imieniem Marcin i Adam otworzyli niewielki biznes polegający na dystrybuowaniu tynków cienkowarstwowych. Niedługo potem dołączył do nich trzeci brat – Mariusz. Przy pomocy disolwera przywiezionego na przyczepce samochodu Toyota Corolla i nowej betoniarki o pojemności 450 l, rozpoczęli produkcję tynków.

Mimo skromnych początków, dzisiaj KOSBUD jest w zupełnie innym miejscu na osi rozwoju. Budowane są nowe hale, oferta produktów staje się coraz bogatsza, wprowadzane są coraz to nowsze technologie. Nieustannie poszerzany jest również obszar działalności na kolejne rynki zagraniczne. Dzisiaj logo firmy składające się z symbolicznych trzech kostek znają już wszyscy a półka z nagrodami ugina się pod ich ciężarem. Ponadto, firma zatrudnia coraz więcej pracowników, których doświadczenie, osobowość i codzienne wydarzenia tworzą jedną wspólną historię firmy KOSBUD.

22 lutego 2020 dopisaliśmy jedną kartkę do tejże historii i świętowaliśmy 15-te urodziny Kosbudu bawiąc się i pijąc szampana do białego rana.

Zobacz również