Dlaczego warto zamówić projekt elewacji?

26/03/2021

Kiedy w końcu przychodzi ten czas, że Twoja stara już dawno niezauważana fasada nagle przykuje Twoją uwagę i okazuję się, że jej lata świetności już dawno minęły. Pomysł nasuwa się sam – niezbędna jest nowa elewacja. Tylko tu dla wielu zaczynają się schodki i bicie się z samym sobą. Czy oddać jej zaprojektowanie w ręce specjalisty, a może samemu wymyślić niebanalną koncepcję budynku? Oczywiście wybór między tymi rozwiązaniami to kwesta indywidualna, ale warto sprawdzić ofertę projektantów i znaleźć coś dla siebie. Tak naprawdę koszt projektu elewacji zwraca się praktycznie od razu. Zaoszczędzone nerwy przy wymyślaniu własnej koncepcji są przecież bezcenne. Przy okazji odświeżenia budynku, możesz również skorzystać z dodatkowych opcji, dzięki czemu całe podwórko będzie wyglądało zjawiskowo.

Co zyskujesz?

Skorzystanie z usług specjalisty niesie za sobą szereg udogodnień i korzyści. Projektanci potrafią zaproponować nowoczesne rozwiązania, a także dobrać coś do bryły budynku i upodobań. Prace wykonawcze możesz zacząć już po kilku dniach od przesłania zdjęć domu potrzebnych do wykonania projektu. Zero zmarnowanych czy kupionych na ostatnią chwilę materiałów. Budżet na prace dostosowany do Twojego portfela. Dokładny projekt eliminuje często spotykane błędny wykonawcze – brak nieporozumień i niedomówień. Posiadając projekt od razu widzisz jak będzie wyglądał Twój dom, dzięki czemu unikniesz rozczarowań i dodatkowych poprawek. Wszystkie użyte materiały są wypisane z dokładnymi szczegółami, aby skończona elewacja wyglądała dokładnie tak jak jej projekt. Projektant wie, jakie dobrać materiały, aby były one odpowiednie do panujących u nas warunków klimatycznych. Jednym słowem oddając swoją elewację w ręce specjalisty masz pewność, że Twój budynek będzie wyglądał świetnie i właśnie tak jak sobie wymarzyłeś.

Elewacja na nowych budynkach

Przyjęło się, że projekt elewacji wykonuje się tylko na starych budynkach, aby mogły przeżyć drugą młodość, nic bardziej mylnego. Na pomoc fachowca mogą liczyć nie tylko osoby, które chcą odświeżyć wizerunek domu, ale również ludzie, którzy pragną, aby ich właśnie powstający dom miał niepowtarzalny wygląd i oddawał styl właścicieli. Nowy budynek to ogrom możliwości i szansa na rozwinięcie skrzydeł wyobraźni. Projektanci liczą na Twoje pomysły, zdjęcia poglądowe czy opisy wymarzonej elewacji. Dzięki przedstawieniu Twojej konkretnej wizji wiedzą co Ci się podoba, a czego unikać. Taka współpraca to murowany sukces, z którego obie strony wyjdą usatysfakcjonowane. Oczywiście jeśli nie masz określonego stylu i jeszcze żaden dom nie wpadł Ci w oko, projektant zaproponuje odpowiednie rozwiązania. Spróbuje nakierować Cię na konkretną wizję, przedstawi propozycje i pomoże z trudnymi wyborami. Zrobi wszystko, aby elewacja była właśnie taka jak powinna być.

Którą firmę projektową wybrać?

Na polskim rynku powstaje coraz więcej firm zajmujących się właśnie projektami elewacji domów. Każda z nich obiecuje nam wspaniałe efekty i zachęca swoim portfolio. Jak więc wybrnąć z tego obronną ręką i z zimnym umysłem wybrać najlepszą dla siebie opcję? Najprostszym sposobem jest przeanalizowanie każdej oferty, czy krótka wiadomość do projektanta. Warto podczas poszukiwań zwrócić uwagę na firmę KosbudJest to świetna propozycja dla każdego kto chce mieć profesjonalnie wykonany projekt elewacji domu. Oferta jest dostosowana do każdego, możliwość wyboru liczby zdjęć, czy sposobu prezentacji budynku, kilka koncepcji wizualnych oraz ceny, które zmieszczą się w każdym budżecie. Dodatkowe wizualizacje, które są świetną opcją dla każdego kto nie chce się ograniczać tylko do elewacji. Warto również zwrócić uwagę na zakres budynków, jaki oferuje firma Kosbud. Możesz nie tylko złożyć zamówienie na projekt elewacji domu, lecz także na budynki wielorodzinne, hale, lofty czy inne nietypowe konstrukcje. Bogate portfolio, które pokazują masę pomysłów, inspiruje, utwierdzą Cię w przekonaniu, że ta firma to słuszny wybór. Złożenie zamówienia jest banalne dzięki dobrze skonstruowanemu formularzowi. Dokładne opisy i porady w zakładce „Zamów projekt elewacji” sprawią, że z łatwością przebrniesz przez wszystkie etapy realizacji projektu. Gdyby jednak pojawiły się jakieś pytania warto napisać e-mail bądź zadzwonić i rozwiać wszystkie wątpliwość.

Projekt elewacji może wydawać się niepotrzebnym kosztem, ale wystarczy tylko wgłębić się w temat, aby zobaczyć jak wiele można zyskać. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz szybko cieszyć się nowym wyglądem swojego budynku, bez zbędnego stresu czy dodatkowych kosztów. 

Wykonanie projektu elewacji możesz zlecić tutaj.

Zobacz również