6 powodów, dla których warto zamówić projekt elewacji

02/04/2021

1. Nowoczesny wygląd budynku

Zlecając projekt elewacji w ręce fachowca masz pewność, że każdy element będzie przemyślany i dopasowany do Twojego budynku. Projektant wie jakie rozwiązania są teraz modne i jak sprawić, aby Twoja elewacja wyglądała jak z katalogu. Projekt dostosowany do Twojego gustu i oczekiwań. Każda Twoja inspiracja czy pomysł zostanie dokładnie przeanalizowany i będzie dużą pomocą dla architekta w stworzeniu dla Ciebie idealnej fasady. Projektant oferuje również dodatkowe możliwości takie jak projekt z tarasem, z ogrodzeniem, z pergolą czy nocą wizualizację z oświetleniem. Możliwości wyboru czegoś dla siebie jest wiele, w końcu musisz czuć się dobrze i komfortowo w Twoim miejscu na ziemi.

 

2. Szybka realizacja zamówienia

Często, gdy zdecydujemy się samemu stworzyć projekt bądź pójść na żywioł, pozornie szybkie i łatwe zadanie ciągnie się w nieskończoność. Ciągłe zmiany wizji i brak pewności czy tak będzie dobrze niesie za sobą opóźnienie prac i często nie do końca pożądany efekt. Korzystając z pomocy architekta po przesłaniu zdjęć i dogadaniu wszystkich szczegółów, trzy pierwsze koncepcje projektu otrzymasz już w ciągu 5 dni roboczych. Kolejnym krokiem jest wybór jednego z przedstawionych wariantów i zgłoszenie ewentualnych 3 poprawek. Projektant po naniesieniu wszystkich zmian przesyła Ci gotowy i w pełni dostosowany do Twojej wizji projekt.

 3. Brak błędów wykonawczych

Najczęstszym problemem, z którym spotykają się ludzie niekorzystający z pomocy architekta przy zaprojektowaniu elewacji są właśnie błędy wykonawcze. Niestety często wizja domu jest przedstawiona w kilku słowach z pominięciem istotnych szczegółów. Wykonawca nie wiedząc jak powinien wyglądać efekt końcowy może popełnić błąd. Niedomówienia, stres, ilość prac do wykonania może przysporzyć dużo problemów bez posiadania dokładnego projektu.

 

4. Oszczędność czasu i pieniędzy

Chyba każdy kto miał do czynienia z większą pracą remontową spotkał się z problemem zbyt małej ilość kupionego materiału. Obliczony budżet właśnie w tym momencie musiał zostać przekroczony, a wyprawa do sklepu po dokupienie brakujących rzeczy stała koniecznością. Zaopatrzenie się w zbyt dużą ilość potrzebnych produktów również nie jest niczym dobrym. Pytania: Co z tym zrobić? Gdzie to trzymać? Czy będzie mi to jeszcze potrzebne? I najważniejsze, ile straciłem na to pieniędzy?

 

5. Pełna satysfakcja

Posiadając projekt od razu widzisz jak dobrane materiały rzeczywiście wkomponowują się w bryłę Twojego domu. Wiesz czego możesz spodziewać się podczas prac. Z łatwością możesz zaplanować budżet na renowację, wiedząc ile dokładnie potrzebujesz materiałów. Często, gdy prace dobiegną już końca, efekt nie jest taki, jaki sobie wymarzyłeś i dopada Cię uczucie rozczarowania.

 

6. Nawet 20 tys. zł zwrotu kosztów za materiały

Koszty remontów czy renowacji często są bardzo wysokie. Oczywiście każdy pragnie mieć pięknie wyglądający dom, lecz nie zawsze znajdują się środki na to przedsięwzięcie. Naprzeciw temu wychodzi nasza firma. Masz niepowtarzalną możliwość wygrania zwrotu kosztów elewacji. Musisz tylko zamówić projekt elewacji na naszej stronie i wykonać ją z użyciem materiałów Kosbud. Zgłoszenie się jest bardzo proste. Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze głosowania internetowego. Więcej informacji na stronie www.kosbud.com.pl, w zakładce „Zamów projekt elewacji”.

 

Więc jeśli marzy Ci się fasada jak z katalogu, a nadal nie jesteś przekonany czy projekt elewacji jest czymś dla Ciebie, to właśnie przedstawiliśmy Ci 6 powodów, dla których warto pójść w tym kierunku i cieszyć się nowym wyglądem swojego domu

Zobacz również