Etap I. Zamawianie projektu

Kliknij w przycisk „Zamów projekt” i wypełnij formularz zamówienia lub skontaktuj się z nami za pomocą maila projekty@kosbud.com.pl Prześlij nam wytyczne dotyczące projektu:

– zdjęcia budynku – prześlij nam zdjęcia wykonane odpowiednio do wybranego przez Ciebie wariantu projektu (np. 2 zdjęcia narożne, 4 zdjęcia na wprost itp.). Projekty wykonujemy bezpośrednio na przesłanych zdjęciach, dlatego im lepsze zdjęcia otrzymamy, tym lepszy efekt wizualny projektu elewacji uzyskamy. Jeżeli nie wiesz jak wykonać zdjęcia skontaktuj się z nami, wówczas wytłumaczymy Ci na co zwrócić szczególną uwagę fotografując dom. Jeżeli Twój budynek jeszcze nie został wybudowany i chcesz zamówić projekt elewacji 3D prześlij nam rysunki z projektu (w formie elektronicznej .pdf – rzuty kondygnacji, przekroje, rzuty ścian, mapka zagospodarowania terenu);

– krótki opis odnośnie Twoich oczekiwań/preferencji dotyczących projektu elewacji (kolorystyka, styl, materiały dekoracyjne). Jeżeli masz jakieś pomysły możesz przesłać nam również zdjęcia inspiracyjne z internetu. Wszystkie Twoje wytyczne uwzględnimy we wstępnych propozycjach projektu, a jeżeli nie masz sprecyzowanej wizji elewacji, zdaj się na nas – nasi doświadczeni projektanci sami zaproponują projekty, pasujące do bryły budynku i dobiorą odpowiednie materiały;

– dane do wystawienia faktury proforma – płatność za projekt dokonywana jest z góry na podstawie faktury proforma. Jeżeli chcesz otrzymać fakturę na firmę prześlij nam dane firmowe z NIP; jeżeli jesteś osobą prywatną – imię, nazwisko i adres.
Oprócz projektu elewacji wykonujemy również projekty tarasu, tarasu z pergolą, ogrodzenia, kostki i podjazdu oraz oświetlenia. Jeżeli dodatkowo chcesz zamówić któryś z tych projektów zaznacz odpowiednie pole w formularzu zamówienia lub poinformuj nas o tym mailowo.

Kiedy Twoje zamówienie do nas trafi w odpowiedzi mailowej otrzymasz fakturę proformę. Po jej opłaceniu prześlij nam potwierdzenie przelewu. Pierwsze 3 propozycje projektów przesyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu przesłania nam potwierdzenia lub od momentu zaksięgowania kwoty na naszym rachunku bankowym, w przypadku, gdy nie otrzymamy potwierdzenia. Czas oczekiwania na projekty 3D jest dłuższy i wynosi około 2 tygodni.

Etap II. Pierwsze propozycje projektów

Po 3-5 dniach roboczych od opłacenia projektu, otrzymasz od nas mailowo 3 wstępne propozycje projektów na razie tylko na jednym zdjęciu (zazwyczaj frontowym), aby zorientować się jaki styl najbardziej przypadnie Ci do gustu i w jakiej estetyce projektować pozostałe ściany.

Po otrzymaniu naszych wstępnych propozycji projektów, przeanalizuj je i wskaż, która z nich najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Prześlij nam również swoje wstępne uwagi, które chciałbyś abyśmy uwzględnili w projekcie.

Etap III. Etap poprawek

Na podstawie wybranej przez Ciebie wstępnej propozycji projektu, prześlemy Ci wizualizacje elewacji na pozostałych ujęciach w takim samym stylu. Bez dodatkowych opłat możesz zgłosić 3 razy poprawki do projektu. Jednak jeżeli uznamy, że wprowadzenie większej ilości korekt rzeczywiście jest niezbędne i pozytywnie wpłynie na finalny efekt elewacji, wprowadzimy je bezpłatnie.

Etap IV. Gotowy projekt

Kiedy projekt elewacji w pełni spełni Twoje oczekiwania, prześlemy Ci:

– zdjęcia ostatecznie zaakceptowanego projektu elewacji,

– zestawienie wszystkich materiałów użytych w projekcie elewacji wraz z oznaczeniami kolorów według wzornika danego producenta lub numery RAL (na podstawie numeru RAL będziesz mógł dopasować kolor farby lub tynku u innego producenta materiałów),

– wycena materiałów elewacyjnych – jeżeli chciałbyś otrzymać wycenę materiałów elewacyjnych użytych w projekcie, poinformuj nas o tym po zaakceptowaniu projektu elewacji, wówczas przygotujemy korzystną ofertę cenową na materiały,

– kontakt do wykonawców elewacji – nasza firma współpracuje z doświadczonymi wykonawcami elewacji. W naszej bazie kontaktów znajdują się setki autoryzowanych fachowców pracujących na terenie całego kraju. Jeżeli szukasz sprawdzonych wykonawców, poinformuj nas o tym a skontaktujemy Cię z wykonawcami z Twojego regionu i już bezpośrednio z nimi ustalisz dogodny dla Ciebie termin prac elewacyjnych i stawki za robociznę.