Gwarancja na system ociepleń

Gwarancja na system ociepleń

Wysoka trwałość naszych produktów wchodzących w skład systemu ociepleń KOSBUD SYSTEM to efekt nieustannych testów i badań w niezależnych jednostkach, a także w laboratoriach własnych. Potwierdzeniem jakości produktów marki KOSBUD jest 6-letnia gwarancja udzielana na system ociepleń. Podstawą do jej udzielenia jest trwały i estetyczny wygląd elewacji wykonanych od ponad dziewięciu lat na systemie ociepleń firmy KOSBUD oraz wyniki prowadzonych badań, w czasie których próbki poddane zostały działaniu najbardziej ekstremalnych warunków pogodowych.

Dzięki wprowadzeniu do oferty nowych produktów oraz udoskonaleniu technologii i przeprowadzeniu licznych badań i testów, zdecydowaliśmy się przedłużyć okres gwarancji naszego systemu do 10-ciu lat. Nowa dłuższa gwarancja obejmuje system ociepleń KOSBUD SYSTEM składający się z zapraw klejowych na bazie białego cementu, tynku silikonowego lub okładzin elewacyjnych. Wszystko po to, aby oferować naszym Klientom trwałe, nowoczesne i pewne systemy ociepleń.

Aby uzyskać 6-cio- lub 10-cioletnią gwarancję na system ociepleń KOSBUD SYSTEM należy w dwóch egzemplarzach wydrukować, wypełnić i podpisać „kartę gwarancyjną”, oraz „oświadczenie”. Wysłać je na adres: KOSBUD Bracia Kosińscy Sp. J., Dziękowizna, ul. Warszawska 14, 05-300 Mińsk Maz. W ciągu 21 dni zostanie przeprowadzony pierwszy bezpłatny przegląd przez przedstawiciela firmy KOSBUD, który dokona ostatecznego podpisu na karcie gwarancyjnej.