Stonehenge Imitacja płyty granitowej

Prosty sposób na wykonanie imitacji ściany z granitu. Dzięki zastosowaniu tynku dekoracyjnego Stonehenge Kosbud na bazie tynku mozaikowego i taśm malarskich w prosty sposób możemy uzyskać do złudzenia podobną ścianę do płyt granitowych Film instruktażowy . Tynk nakładamy jak zwykły tynk mozaikowy Mozalit, prosty sposób na wykonanie imitacji ściany z granitu. Dzięki zastosowaniu tynku dekoracyjnego Stonehenge Kosbud na bazie tynku mozaikowego i taśm malarskich w prosty sposób możemy uzyskać do złudzenia podobną ścianę do płyt granitowych Film instruktażowy . Tynk nakładamy jw identyczny sposób jak tynk mozaikowy Mozalit pamiętając aby nakładać go w jedną stronę. Taśmy malarskie należy oderwać zanim tynk dekoracyjny Stonehenge stwardnieje. Do zastosowania jako wykończenie zewnętrzne cokołu w systemach ociepleń jak i na podłożach mineralnych.

Stonehenge Imitacja kamiennej sciany

Prosty sposób na wykonanie imitacji ściany z granitu. Dzięki zastosowaniu tynku dekoracyjnego Stonehenge Kosbud na bazie tynku mozaikowego i taśm malarskich w prosty sposób możemy uzyskać do złudzenia podobną ścianę do płyt granitowych Tynk nakładamy jak zwykły tynk mozaikowy Mozalit, prosty sposób na wykonanie imitacji ściany z granitu. Dzięki zastosowaniu tynku dekoracyjnego Stonehenge Kosbud na bazie tynku mozaikowego i taśm malarskich w prosty sposób możemy uzyskać do złudzenia podobną ścianę do płyt granitowych Film instruktażowy . Tynk nakładamy w identyczny sposób jak tynk mozaikowy Mozalit pamiętając aby nakładać go w jedną stronę. Taśmy malarskie należy oderwać zanim tynk dekoracyjny Stonehenge stwardnieje. Do zastosowania jako wykończenie zewnętrzne cokołu w systemach ociepleń jak i na podłożach mineralnych. Film instruktażowy .

Klinkierit ściana klinkierowa

Klinkierit to silikonowy tynk dekoracyjny który przy zastosowaniu wraz z szablonem pozwala w prosty sposób wykonać imitacje ściany klinkierowej. Ścianę wystarczy zagruntować gruntem silikonowym Grunlitem-Sl nakleić szablon nanieść tynk dekoracyjny Klinkierit. Po delikatnym podeschnięciu silikonowej masy tynkarskiej należy odkleić szablon. Wcześniej naniesiony grunt silikonowy Grunlit-Sl utworzy fugę w wybranym kontrastującym kolorze a naniesiony tynk dekoracyjny Klinkierit- klinkierowe cegły. Film instruktażowy.

Czyszczenie dachu z glonów

Biolit to środek grzybobójczy do usuwania zielonych przebarwień z dachów i ścian budynków. Czyści zgrzybiałe zzieleniałe ściany, zgrzybiałą, zzieleniałą blacho dachówkę, zgrzybiałą, zazielenioną dachówkę ceramiczną, zzieleniałe fasady oraz zazieleniałe ściany. Zainfekowany grzybem lub algami dach lub ściany spryskać środkiem grzybobójczym Biolit, odczekać kilka minut po czym usunąć zabrudzenia myjką ciśnieniową. Film instruktażowy.

Imitacja deski elewacyjnej TABULO - montaż

Wykonanie elewacji drewnianej za pomocą elastycznej okładziny. Jest to imitacja deski odporna na warunki atmosferyczne. Elewacja drewniana wykonana za pomocą dekoracyjnej deski Tabulo podwyższa estetykę nowoczesnego, jak i tradycyjnego budownictwa. Za pomocą elastycznej deski wykonana powierzchnia wygląda, jak prawdziwa ściana z drewna. Może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.