Nagroda od Wojewody Łódzkiego

W dniach 14-16 lutego podczas Targów Budowlanych Interbud Łódź 2014 otrzymaliśmy Honorową Nagrodę Wojewody Łódzkiego, w konkursie o „Złoty Medal XXI Targów Budownictwa INTERBUD, którego zadaniem jest wyłonienie i wyróżnienie najlepszych produktów wyróżniających się pod względem technologicznym, jakościowym i użytkowym. Dziękujemy za przyznane nam wyróżnienie i zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w przyszłym roku.

gazela_2014-nagroda miniaturaGazele biznesu 2013

Dnia 03.04.2014 Firma KOSBUD ponownie została laureatem Gazeli Biznesu 2013 za obecność w rankingu dziennika „Puls Biznesu” dla najdynamiczniej rozwijających się firm.
To wyróżnienie potwierdza solidną pozycję firmy, legitymującej się prężnym rozwojem i znaczącymi osiągnięciami. Przedsiębiorstwa, które znajdują się w rankingu, to sprawdzone i wiarygodne firmy, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród konkurencji.

Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa

17.09.2014 Prezydium Rady Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa postanowiło przyjąć w poczet członków Izby firmę Kosbud Bracia Kosińscy Sp.J.

Laur Klienta Odkrycie 2010Laur Klienta Odkrycie 2010

Firma KOSBUD otrzymała Laur Klienta w kategorii ODKRYCIE ROKU 2010

 

 

 

Polska Jakość 2011Polska Jakość 2011

Firma KOSBUD Bracia Kosińscy Sp. j. uzyskała nagrodę i tytuł w ogólnopolskim programie pro-jakościowym Polska Jakość 2011.
POLSKA JAKOŚĆ 2011 to ogólnopolski program pro-jakościowy mający na celu promocję wyróżniających się na naszym rynku podmiotów posiadających polski kapitał. Jego główną ideą jest promocja rozwiązań w następujących kategoriach: produkt, usługa, nowość. Program skierowany jest do firm, których nadrzędną ideą jest dbałość o jakość swoich produktów, usług, wdrożonych standardów zarządzania i obsługi Klienta. Zasadniczą jego część stanowi wyłonienie liderów jakości oraz ich promocja prasowa, gdyż zarówno uczestnicy jak i laureaci Programu w czasie jego trwania prezentowani są na łamach Strefy Gospodarki dodatku do Dziennika Gazety Prawnej oraz na portalu Strefa Gospodarki.

 

gazele_biznesu_2011 prvGazela Biznesu 2011

Firma KOSBUD 22.03.2012r. na uroczystej gali w Pałacu Kultury i Nauki odebrała statuetkę Gazeli Biznesu 2011.
Jest to ranking najbardziej dynamicznych polskich małych i średnich przedsiębiorstw. Tytułu Gazeli Biznesu nie przyznaje żadne jury. Firmy muszą na niego po prostu zapracować, osiągając coraz lepsze wyniki w kolejnych latach. O miejscu w rankingu decyduje bowiem procentowy przyrost obrotów, który firma osiąga w ciągu trzech lat. Opracowaniem zestawienia na zlecenie „Pulsu Biznesu” zajmuje się wywiadownia gospodarcza Coface, wyspecjalizowana w gromadzeniu i opracowywaniu informacji o firmach. Ranking przygotowała redakcja dziennika gospodarczego „Pulsu Biznesu” już po raz dwunasty.

Lider Nowych TechnologiiLider Nowych Technologii